1 / 4
Jätka

MIS ON E-POES ON SIIS JÄRELIKULT GALERIIS?

Kahjuks nõnda ei ole. E-poes võivad olla paljud pildid, mida ei ole galeriis kohapeal ja mida tuleb galeriisse tellida – samuti võib olla galeriis kohapeal teoseid või nänni, mida e-poes endas ei ole näha. Juhul kui otsite kingitust ja Teil on jäänud otsimine viimasele minutile, soovitame Teil helistada meie galeriisse numbril (+372) 6313716 ja uurida, mis on hetkel galeriis olemas ja mida on võimalik kõige kiiremini saada. Tellides asju, mida hetkel galeriis pole, võib ooteaeg olla kuni kaks nädalat. See muidugi ei ole reegel, vahel saab ka kiiremini, aga kaks nädalat on maksimaalaeg – ja pigem varuda aega, kui ilma jääda!

 

MIDA TÄHENDAVAD PILDI ALL HINNAVAHEMIKUD?

E-poe vaates on pildi all hinnavahemik (nt. 15-500€). See tähendab, et pilti on saadaval erinevates tehnikates ning nende hind võib erineda. Klikkides pildile, saate valida saadaolevate tehnikate vahel ning näha ka vastavat hinda. Tehnika hind oleneb nii tootmiseks kuluvast töömahust kui ka materjalikulust – näiteks on kuivnõelad alati kallimad kui graafika gicléed, kuna kuivnõela tegemiseks tuleb värv käsitsi plaadi peale kanda ning seetõttu toodetakse kuivnõelu üldiselt ka väiksemas tiraažis.

 

MIKS ON PLAKATITE HINNAD NII ERINEVAD?

Plakateid on saadaval kahes tehnikas – offset-tehnikas trükitud plakatid on galeriis alati olemas ning nende hind on madalam. Nendest maaligicléedest, mida offset-plakatina ei ole, saab teha digiplakateid, mida toodetakse ainult väikeses tiraažis ning üldiselt ainult siis, kui tellimus on esitatud. Tavaliste plakatite hinnad jäävad vahemikku 5-21€, digiplakatite hinnad aga algavad ligikaudselt 30€ olenevalt pildi suurusest. Soovi korral saab digiplakatit tellida kõigist maaligicléedest ning sobivas suuruses – täpsustusteks saab alati galeriisse helistada või kirjutada!