1 / 4
Jätka

Navitrolla on Eesti kunstnik, keda on liigitatud nii sürrealistliku kui naivistliku kunstistiili alla ja omapärasemalt võib teda iseloomustada kui “etnofutu” kunstniku. Oma loomingus kasutab ta reaalseid maastike eri maailma paikadest, lisades sellele kirju loomariigi, kes pole just kuigi tavaline. Selle läbi presenteerib kunstnik inimestele nende enda elu eba- ja tavapärasusi, pannes rõhku komöödialikele elementidele igapäevaelus ning propageerides rahulikku ja looduslähedast eluviisi.

Kunstnikul on olnud palju soolo- ja grupinäitusi nii Eestis kui ka välismaal ning on saavutanud rahvusvahelise tuntuse. Tema loomingust on ilmunud neli raamatut ning lisaks on välja antud raamat, mis räägib ta lapsepõlvest ja maailmavaadetest. Tema töid on kasutanud mitmed disainerid ja ta on muutunud ajaga omamoodi Eesti märgiks, kaunistades mitmeid turismividinaid.

Käimasolevad näitused:

  • 22.veebruar – 10. märts Navitrolla näitus Pihkva galeriis ЦЕХ. Avamine 22. veebruar kell 18.00

Kasutaja Navitrolla Galerii foto.

Möödunud näitused:

  • “Navitrolla maailmad” Jõgeva Kultuurikeskuses 3. veebruar – 3. aprill 2017
  • 4. november kuni 18. detsembril toimus Vana-Võromaa kultuurikojas Navitrolla ülevaate näitus pealkirjaga “Mis see paar kriipsu siis ära visata ei ole”. Näitusel oli võimalik näha valitud teoseid kunstniku 27-aasta pikkusest karjäärist. Enamus näitusel eksponeeritud teosed kuulub erakogudesse ja toodi välja spetsiaalselt näituse jaoks.